Turniej KIA

Ostatni dzień lata okazał się bardzo aktywnym dniem dla podkarpackich golfistów. Czterdziestu Uczestników Turnieju o Puchar KIA spędziło sympatycznie czas podczas rywalizacji o nagrody jakie przygotował Sponsor Kia Multitruck Rzeszów & Jarosław / Multifarb Sp z oo.

Zwyczajowo już, zaprezentowane zostały nowe modele samochodów KIA, a wśród nich najnowszy XCEED. To właśnie takie nowoczesne auto będzie mógł przez weekend użytkować Bogdan Bać, który zwyciężył w klasyfikacji strokeplay netto uzyskując wynik 68 uderzeń. Tylko 73 uderzenia potrzebował do przejścia dzisiejszej rundy Kazimierz Magda i to On wzniósł w górę najbardziej okazały puchar i odebrał wartościowe nagrody rzeczowe ufundowane przez Sponsora.
Nagrodziliśmy również Zwycięzców w klasyfikacji stableford netto z podziałem na grupy handicapowe. Najlepsze wyniki należały oczywiście do wspomnianych Graczy, ale zgodnie z Regulaminem nie odbierali Oni już nagród w klasyfikacji stableford.

0-18
1. Piotr Skotarski
2. Bogusław Bańbor
3. Joanna Mikuszewska-Szombara

18,1-36
1. Jerzy Kaczmarek
2. Krzysztof Dobrowolski
3. Andrzej Pyzara

36,1-54
Hubert Gardulski

Gratulujemy Zwycięzcom!

W konkursie na najbliższe dołka uderzenie zwyciężył Marcin Sokół. Najdalszym uderzeniem na dołku konkursowym popisał się Tomasz Roman.

Nasi

Partnerzy

pzu
Developres
multifarb
Dwa Stawy
kancelaria KamińskiKamiński
Casino Vodka